Paweł Kubat (z lewej) i Andrzej Rączka to jedni z najbardziej doświadczonych graczy UKS-u Karnków

UKS Karnków rozegrał ostatni wyjazdowy mecz w sezonie 2023/2024 w opolskiej klasie A. Podopieczni trenera Jakuba Marciniaka zmierzyli się z Podzamczem Nysą. Goście objęli prowadzenie w 31. minucie po strzale Michała Bednarza.

Kilka minut później wynik pierwszej połowy na 2:0 ustalił Przemysław Wiśniewski. Po zmianie stron ten zawodnik wystąpił w roli asystenta, a bramkę strzelił Miłosz Bandura. Stało się jasne, że komplet punktów powędruje do gminy Przeworno. Rywali stać było jedynie na gola honorowego i mecz zakończył się wynikiem 3:1. 9 czerwca UKS Karnków zakończy sezon 2023/2024. Nasz zespół podejmować będzie LZS z Kępnicy. Rywale zamykają ligową stawkę. Mistrzowski tytuł już zapewniły sobie rezerwy LZS-u Starowice Dolne. Na podium znajdują się także ekipy z Burgrabic oraz Dziewiętlic. UKS zajmuje siódmą lokatę z 31 punktami.

Wyniki 25. kolejki gr. III opolskiej klasy A, 1-2 VI:

Podzamcze Nysa – UKS Karnków 1:3

Strzelcy: Michał Bednarz, Przemysław Wiśniewski, Miłosz Bandura (Karnków)

LZS Gościce – pauza

Atom Grądy 7-0 GKS Grodków

LZS Kępnica 3-3 LZS Dziewiętlice

LZS Czarnolas 1-0 Ogrodnik Chróścina Nyska

LZS II Starowice Dolne 6-2 Sudety Burgrabice

Orzeł Reńska Wieś 0-0 LZS Jasienica Górna

Artykuł zamieściliśmy w 21 (1209) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również