Laura Ściegienna (z lewej) i Judyta Kłosińska były zadowolone ze swoich startów

Karatecy z Borowa wzięli udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate „Matplast Cup” w Nowej Rudzie. Nasz powiat reprezentowały: Amelia Kazuro, Judyta Kłosińska i Dorota Kłosińska.

W zawodach udział wzięło 170 osób z Polski i Czech. Bardzo udany start zaliczyła Amelia Kazuro, która wywalczyła dwa medale: złoty w konkurencji Kata (układy techniczne) oraz srebrny w Kumite (walki). Świetny wynik zanotowały także siostry Kłosińskie, które stawały na trzecim miejscu podium w konkurencji Kumite. Tydzień wcześniej reprezentanci Borowa przywieźli medale z Mistrzostw Okręgu Zachodniego Karate Kontaktowego. Zawody odbyły się w Legnickim Polu. Tam rywalizowało 270 osób z trzech krajów: Polski, Czech oraz Ukrainy. Antoni Sołtys, Amelia Kazuro oraz Judyta Kłosińska wywalczyli srebrne medale w Kumite. Trzecia w tej konkurencji była Laura Ściegienna. Karatecy z Borowa trenują w Sali ZSP Borów, a ich trenerem jest Sensei Adam Kopeć.

Amelia Kazuro z kolejnymi nagrodami do kolekcji

Artykuł zamieściliśmy w 21 (1209) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również