Uczestniczki pierwszego treningu

Na stadionie przy ul. Staromiejskiej w Strzelinie odbył się pierwszy trening młodych piłkarek Strzelinianki. Strzeliński klub stawia na szkolenie dziewczynek.

Trenerzy chwalili zawodniczki za ogromne zaangażowanie oraz pasję do sportu. Na treningu pojawiły się wychowanki Strzelinianki, które reprezentują wrocławskie kluby: Marta Rozwadowska ze Ślęzy i Katarzyna Musiałowska ze Śląska Wrocław. Strzeliński klub stawia na futbol w wydaniu kobiecym i trwa nabór do futbolowej grupy dziewczęcej dla roczników 2014-2018. Strzelinianka gwarantuje profesjonalne treningi w szkółce certyfikowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej. Młode piłkarki mają brać udział w turniejach, treningach, sparingach. Więcej informacji udzielić może koordynator akademii Piotr Hałas, tel. 507828003. Być może kolejne zawodniczki z naszego powiatu podążą śladami Katarzyny Musiałowskiej oraz Marty Rozwadowskiej.

Artykuł zamieściliśmy w 20 (1208) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również