Pływaczki ze Strzelina podczas zawodów w Opolu

Reprezentacja sekcji pływackiej Aquapark Strzelin wzięła udział w Otwartych Letnich Mistrzostwach Okręgu Opolskiego w Pływaniu 2024, które odbyły się w Opolu.

Strzelińską ekipę reprezentowały aż 22 osoby, które wzięły udział łącznie w 88 startach indywidualnych oraz ośmiu wyścigach sztafetowych. Większość pływaków poprawiła swoje rekordy życiowe, a wszyscy zaprezentowali się bardzo dobrze. Z Opola z brązowymi medalami wróciły Michalina Bednarska (100 m stylem motylkowym z czasem 1:36:30) oraz Natalia Ługowska (200 m stylem zmiennym z czasem 3:56:95). Brawami została nagrodzona Laura Szczepańska, która pomimo kłopotów podczas wyścigu sztafetowego 4x100 m stylem zmiennym, nie poddała się i walczyła do końca swojej zmiany. Pomijając fakt dyskwalifikacji całej sztafety, zawodniczki ukończyły swój start i pokazały charakter. Zawody w Opolu były doskonałym przygotowaniem do Mistrzostw Okręgu Dolnośląskiego, które odbędą się na przełomie maja i czerwca.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również