Zwycięzcy zawodów. Od lewej: Robert Chlebuś, Szymon Dusza i Paweł Węglarz. Foto: Nasza Woda Stowarzyszenie Wędkarskie

Na zbiorniku w Kalinowej (gmina Wiązów) odbyły się zawody wędkarskie dzienno-nocne dla członków Stowarzyszenia Wędkarskiego Nasza Woda. Były to zawody spławikowo-gruntowe.

Rozpoczęły się zbiórką o godzinie 16.00, a zakończyły w niedzielę o godzinie 12.00. Wzięło w nich udział aż 42 zawodników. Sędziami zawodów byli: Józef Gruszecki - sędzia główny, Marcin Grzęda - sędzia wagowy i Paweł Dubaniowski - sędzia pomocniczy.
Zawodnicy łowili na dwie wędki, w zdecydowanej większości - metoda gruntową. Branie zaczęło się po przechodzącej obok burzy. Ryby tak dobrze brały, że tylko pojedyncze osoby nic nie złowiły.
Zawody można uznać za bardzo udane nie tylko ze względu na atmosferę i organizację imprezy, ale także w związku z niesamowitym wynikiem. Łącznie wędkarze złowili aż 197 kilogramów ryb.

Cały artykuł zamieściliśmy w 18 (1206) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
Połowione na grubo!!! Na czeczenii zawsze najlepsze zawody!!!
0

Przeczytaj również