Tenisiści stołowi Granitu Strzelin wrócili z zawodów z medalami

W niedzielę, 28 kwietnia, w Sycowie odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w tenisie stołowym w kategorii żaków i żaczek. W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjna była Antonina Rogan z powiatu strzelińskiego, która reprezentować będzie Dolny Śląsk podczas Mistrzostw Polski. Antonina aktualnie jest tenisistką AZS-u Wrocław.

Razem ze swoją klubową koleżanką Różą Skrzypczak wywalczyła złoty medal w grze podwójnej. Nasza zawodniczka była także bezkonkurencyjna indywidualnie. Antonina nie przegrała nawet seta w drodze po złoty medal. Bardzo dobrze zaprezentowali się także tenisiści stołowi Granitu Strzelin. Najpierw odbył się turniej kwalifikacyjny do Mistrzostw Polski. W zawodach udziału nie brał Michał Nowakowski, który już posiada „przepustkę” na te prestiżowe zawody. Awans do Mistrzostw Polski uzyskało dwóch najlepszych graczy niedzielnego turnieju. Bliski uzyskania biletu na Mistrzostwa Polski był Hubert Dębowicz, ale ostatecznie zajął trzecie miejsce. Później rozpoczęła się walka o mistrzowskie tytuły. Do finału dotarł Michał Nowakowski. Nasz zawodnik przegrał finałowe starcie 2:3 i ostatecznie został wicemistrzem województwa.

Michał Nowakowski na drugim miejscu podium

Cały artykuł zamieściliśmy w 17 (1205) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również