Maurycy wcześniej reprezentował Lechię Dzierżoniów

Wychowanek Czarnych Kondratowice Maurycy Majewski zdobył okręgowy Puchar Polski w strefie wałbrzyskiej. Zawodnik z powiatu strzelińskiego aktualnie reprezentuje Bielawiankę Bielawa.

W finale jego drużyna pokonała Polonię Świdnica po konkursie rzutów karnych. Po 90 minutach na tablicy wyników utrzymywał się bezbramkowy remis. Podopieczni Zbigniewa Soczewskiego dołączyli do grona półfinalistów Dolnośląskiego Pucharu Polski, gdzie wcześniej znaleźli się Górnik Polkowice, Barycz Sułów i Karkonosze Jelenia Góra. Majewski już wcześniej zdobył okręgowy Puchar Polski razem z Lechią Dzierżoniów. Młody piłkarz nie mógł jednak wtedy wystąpić w finale z powodu kontuzji.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również