Jarosław Wróblewski ponownie w barwach Strzelinianki

Piłkarze klasy A rozpoczęli już rundę wiosenną sezonu 2023/2024. Za nami „zimowe okienko” transferowe, które w tym roku w powiecie strzelińskim nie było spektakularne.

W gr. III opolskiej klasy A nasz region reprezentuje jedynie UKS Karnków. W przerwie zimowej nowym, grającym trenerem klubu został Jakub Marciniak. Zastąpił w tej roli szkoleniowca Jarosława Taranka, który teraz w zespole będzie pełnił jedynie funkcję napastnika. Zimą, po przerwie, do gry wrócił Piotr Pieczonka. UKS pozyskał także Miłosza Korzyńskiego z Ludowa Śląskiego, który już zanotował premierowe trafienie w nowych barwach. Nowym graczem Karnkowa został też Patryk Szejn.

Pozostałe ekipy z powiatu strzelińskiego rywalizują we wrocławskiej gr. IV klasy A. Ligową stawkę, bez zdobyczy punktowej, zamyka Kwarcyt. Drużyna z Jegłowej zimą pozyskała nowego golkipera, którym został doświadczony Paweł Kuczera. Ostatnio był bramkarzem Gromnika Kuropatnik, a wcześniej wiele sezonów spędził w LKS-ie Brożec oraz Strzeliniance. W pierwszym, wiosennym starciu Kwarcyt przegrał z lokalnym rywalem z Ludowa Śląskiego 0:3. Zimą do drużyny z gminy Borów dołączyli dwaj piłkarze Strzelinianki: Krzysztof Bernacki oraz Damian Kuriata. Obaj w piłkarskim CV wpisany mają także zespół z Pęcza. Ciekawego transferu dokonał LKS Brożec. Do zespołu trenera Łukasza Sucheckiego dołączył pomocnik Ślęzy Borów Patryk Majewski.

Cały artykuł zamieściliśmy w 13 (1201) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Żepichlec
Z tymi transferami to przesada żeby w klasie A takie rzeczy robić to już za dużo dla mnie jest.
0

Przeczytaj również