Mike i Marcin Drużga na najwyższym stopniu podium

W dniach 14-17 marca w Lubaniu odbyły się 78. Mistrzostwa Dolnego Śląska w boksie, w których rywalizowało dwóch pięściarzy strzelińskiego klubu MD Boxing Club.

Trener Marcin Drużga podsumował występy naszych zawodników. Strzelin reprezentowali Dawid Brycki oraz Mike Drużga.

Dawid nie zaliczył udanego startu, ponieważ przed mistrzostwami się rozchorował. Nie mógł trenować, więc jego forma nie była optymalna. Dodatkowo nabawił się kontuzji nosa i musi przejść operację. Dawid przegrał swoją walkę 1:2. Problemem dla niego było wytrzymanie walki kondycyjnie. Niestety, nie obronił złotego medalu wywalczonego przed rokiem. Moim zdaniem, gdyby był w pełni formy, to miał szansę stanąć na podium – mówił trener MD Boxing Club Marcin Drużga.

Cały artykuł zamieściliśmy w 12 (1200) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również