Katarzyna Musiałowska (z lewej) podczas otwarcia Centrum Kibiców Śląska Wrocław

Katarzyna Musiałowska to młoda piłkarka ze Strzelina, która reprezentuje Śląsk Wrocław. Występuje w Centralnej Lidze Juniorek, a także w Ekstralidze kobiet. 5 marca nasza zawodniczka była gościem specjalnym podczas otwarcia nowego Centrum Kibiców Śląska Wrocław przy ul. Piłsudskiego 44 we Wrocławiu.

Kasia reprezentowała Śląsk razem z trenerem Jackiem Magierą, zawodnikiem Martinem Konczkowskim oraz piłkarkami: Oliwią Krysman i Kingą Klimczak. Przedstawiciele WKS-u chętnie rozdawali autografy oraz pozowali do zdjęć z kibicami. Rzecz jasna najbardziej oblegany był trener, Jacek Magiera. Centrum Kibiców Śląska Wrocław to trzeci stacjonarny punkt, w którym fani mogą kupić klubowe produkty, ale pierwszy pełniący także funkcje społeczne i integracyjne. Nowy punkt na kibicowskiej mapie miasta otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-20.00, a w soboty 10.00-18.00.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również