30-letni mężczyzna trafił do policyjnej celi. Foto ilustacyjne

 Zdarzenia z kroniki policyjnej z 2 lipca.

***

Policjanci WK KPP Strzelin w ramach realizacji sprawy operacyjnej z wcześniejszego okresu 2 lipca zatrzymali 38-letniego mieszkańca gminy Strzelin. W toku czynności znaleźli 14 gram suszu roślinnego. W badaniu stwierdzono, że jest to ziele konopi inne niż włókniste. Ponadto podczas przeszukania funkcjonariusze natrafili na elementy mechaniczne maszyn, w sumie około 180 sztuk. Ich wartość to 30.000 złotych. Jak się okazuje sprawca ukradł je w jednym z strzelińskich zakładów produkcyjnych. 

***

2 lipca do strzelińskiej komendy zgłosił się 45-letni mieszkaniec gminy Wiązów. Zgłosił, że został oszukany przez mieszkańca powiatu wrocławskiego. Ten nie wywiązał się z zawartej umowy, zgodnie z którą miał pomóc w pozyskaniu mieszkania komunalnego we Wrocławiu. Na poczet tej sprawy sprawca otrzymał od zgłaszającego zaliczkę 20.500 zł. Zaraz po tym kontakt z mężczyzną się urwał. Policjanci przyjęli od mężczyzny zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

***

2 lipca funkcjonariusze OR KPP Strzelin realizując sprawę poszukiwawczą zatrzymali 30-letniego mieszkańca gminy Przeworno, poszukiwanego listem gończym wydanym przez sąd. Miał on zgłosić się do zakładu karnego do odbycia kary, ale nie chciał tego zrobić dobrowolnie. Mężczyzna trafił do policyjnej celi.

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
ANTYOBYWATEL
No i
Nie kradnij-władza nie znosi konkurencji.
0
Gravatar
spajker.
władza nie kradnie. władza dokonuje sprawiedliwej społecznie dystrybucji w ramach której zabiera kowalsiemu aby dać nowakowi.
francuski król ludwik 14ty zużył 50% francuskiego pkb na budowe wersalu bo dotychczasowy zamek ten śmierdziel zassssssrał. ten śmierdziel fizyczny i umysłowy za swojej władzy zbudował bastylie i waliło od niego bardziej niż od trupa ale i po swoje śmierci jego następcami byli rzeźnicy i ludobójcy marku murrat bonaparte robespierre czyli wojenna zaraza świata. kradzież umysłu i wolności człowieka to też kradzież . . toruń poniezdrawiam.

1
Gravatar
spajker.
złodziejstwo jest tak powszechne że w opinii społecznej z zakłądu pracy sie wynosi a nie kradnie. w branży handlowej spożywczej przyjmuje się że jak zginie mienie o wartości do 1,5% obrotu na mc to jest w normie. kradną i dresiarze i sędziowie kradną ludzie biedni i ludzie bogaci. w niedzielę sie wyspowiadają i licznik grzechów mają wyzerowany. od poniedziałku można kraść od nowa.
jak kraść to tylko w zmowie z politykami i to duże miliony. wtedy jest bezkarnie i niewykrywalnie.
jak oszukiwać to też tylko z politykami którzy obiecują że wystarczy na nich zagłosować a już będzie mi lepiej.

-1

Przeczytaj też