Za swoją jazdę kobieta na najbliższe trzy miesiące straciła uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Foto: KPP Strzelin

Funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Strzelinie zatrzymali prawo jazdy kolejnemu kierowcy, który przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. 35-latka poruszała się z prędkością 118 kilometrów na godzinę. Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 2000 złotych, a na jej konto trafiło 14 punktów karnych.

- Wczoraj (wtorek) po godzinie 10.00 strzelińscy funkcjonariusze w miejscowości Stary Wiązów dokonali pomiaru prędkości samochodu marki BMW – informuje asp. szt. Piotr Sołtysiak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie. - Kierująca wskazanym pojazdem jadąc drogą krajową numer 39, w terenie zabudowanym przekroczyła dozwoloną prędkość aż o 68 km/h. W miejscowości gdzie obowiązuje ograniczenie do 50 km/h, poruszała się z prędkością, aż 118 km/h. Za swoją jazdę kobieta na najbliższe trzy miesiące straciła uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Zgodnie z obowiązującym taryfikatorem została także ukarana mandatem karnym w wysokości 2000 złotych, a do jej konta kierowcy dopisanych zostało 14 punktów karnych.

Tym razem niestosowanie się do przepisów drogowych zakończyło się na mandacie i zatrzymaniu prawa jazdy. Pamiętajmy, że nadmierna prędkość niekiedy kończy się tragedią nie tylko dla kierowcy, także dla całych rodzin, jak i innych uczestników ruchu drogowego.

Pomimo kierowanych apeli nie każdy kierowca zdaje sobie sprawę że nadmierna prędkość to najczęstsze przyczyny wypadków drogowych. Apelujemy o rozwagę na drodze

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
Głupia c i p a !!!
1
Gravatar
Grześ
Szkoda że swoim r. Mégane albo Citroënem tak nie podziała dopiero po nabyciu tej że marki stan umysłu się zmienił. W przypadku tej pani BMW + ona to prawdziwy stan umysłu.
2
Gravatar
Dest
Od Strzelina w kierunku na Wiązów DK 39 to dramat tu można zarobić fortunę wystarczy postawić foto radary Nikt tu nie jedzie przepisowo notorycznie jest przekraczana prędkość w terenie zabudowanym .Auta ciężarowe niszczą nawierzchnie droga całkowicie w stanie katastrofalnym szczególnie od Strzelina do Wyszonowic to jakiś ulep
3
Gravatar
TruckdriverDST
Poza Strzelinem się wykazali a w rynku nie potrafią położyć kres rajdom złomów.. A może kolesiostwo , rodzina. .. A kiedy dojdzie do tragedi komendant powie że na interwencji byli.
9
Gravatar
spajker.
rajdy po strzelinie urządzają burmistra i starościna.
1

Przeczytaj też