Działając w warunkach recydywy mężczyzna musi liczyć się jednak z wyższym wymiarem kar. Fot. KPP Strzelin

Strzelińscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież biżuterii. 30-letni pracownik budowlany podczas remontu mieszkania okradł zleceniodawcę. W wyniku skutecznej pracy operacyjnej policjanci odzyskali skradzioną biżuterię wartą 4 tysiące złotych. Mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Działając w warunkach recydywy mężczyzna musi liczyć się jednak z wyższym wymiarem kary.

Do zdarzenia doszło 11 maja. 54-letnia kobieta mieszkanka powiatu strzelińskiego zorientowała się, że po wizycie firmy budowlanej z jej kolekcji zginęła duża ilość biżuterii. O zaistniałej sytuacji powiadomiła policję.

- Następnie funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego w wyniku przeprowadzonych działań ustalili, a następnie zatrzymali 30-letniego mieszkańca Wrocławia – informuje asp. szt. Piotr Sołtysiak. - W trakcie prowadzonych czynności mężczyzna wskazał miejsce, w którym ukrył część biżuterii. Pozostałą zdążył sprzedać w lombardzie. Policjanci odzyskali jednak utracone mienie.

Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Działając w warunkach recydywy mężczyzna musi liczyć się jednak z wyższym wymiarem kary.

Policjanci odzyskali utracone mienie. Fot. KPP Strzelin

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
Złodziejem zostaje się na całe życie...
1

Przeczytaj też