Do sprawy zabezpieczono również 8 tysięcy złotych i precyzyjną wagę. Foto: KPP Strzelin

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie podczas służby zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu strzelińskiego mającego środki odurzające. Do sprawy zabezpieczono również 8 tysięcy złotych i precyzyjną wagę.

- Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelinie, po raz kolejny dzięki dobrej pracy operacyjnej i zaangażowaniu, ustalili i zatrzymali 32-letniego mieszkańca powiatu strzelińskiego będącego w posiadaniu marihuany. Wobec mężczyzny prokuratura zastosowała dozór - informuje asp. szt. Piotr Sołtysiak, oficer prasowy KOmendy Powiatowej Policji w Strzelinie.

Policjanci zabezpieczyli blisko 80 porcji marihuany, która dzięki szybkim i sprawnym działaniom funkcjonariuszy  nie trafiła do obrotu. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Milicjantzkrzepickiej
Acab
Za wschodnią granicą już za rogiem legal a u nas dalej ciemnogród i nabijanie frayerskich statystyk żeby później sobie nagrody wręczać za złapanie kogoś z śmiesznej ilości towarem xD CIEMNOGRÓD POLICYJNY ZWANY POLSZĄ
-3

Przeczytaj też