Maciej Cisek w Bytomiu zadebiutował w Pucharze Polski

Polski Związek Łuczniczy opublikował listę zakwalifikowanych zawodniczek i zawodników do XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w łucznictwie.

W gronie najlepszych znalazł się reprezentant strzelińskiej sekcji Granit – Maciej Cisek. Nasz łucznik rywalizować będzie w kategorii junior młodszy. Zawody odbędą się w Zamościu. Maciej startował w tym sezonie w dwóch rundach Pucharu Polski: w Prudniku dotarł do 1/8 turnieju, a w Bytomiu znalazł się w najlepszej trzydziestce zawodów.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również