Piłkarze z Przeworna przegrali pojedynek z zawodnikami z Bystrzycy

Zespoły młodzieżowe z powiatu strzelińskiego rozegrały wiele spotkań w rozgrywkach Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.

30 maja w drugiej lidze juniorów starszych Strzelinianka rozgromiła 11:1 Rapid Domaniów. Po dwa gole strzelili: Oskar Dolech, Miłosz Olenkiewicz oraz Michał Zabłocki. Na listę strzelców wpisali się także: Piotr Koczur, Franciszek Dąbski, Mikołaj Ponichtera, Julian Bednarski i Bartosz Chytry. Dwa dni później juniorzy starsi Fundacji Młodzi Sportowcy Strzelin pokonali 3:0 UKS Kiełczów. W 20. kolejce piątej ligi juniorów młodszych Ślęza Borów pokonała Lotnika z Twardogóry. Mecz zakończył się wynikiem 3:2. Dwie bramki strzelił Hubert Ut, a jedną bramkę dołożył Igor Jędrzejczyk. Na czwartym poziomie rozgrywkowym trampkarzy 30 maja Strzelinianka walczyła z AP Brzeg Dolny. Strzelińska drużyna przegrała 4:8. W piątek, 31 maja, w szóstej lidze klasy okręgowej Młodzik Przeworno przegrał 0:7 z liderem z Bystrzycy. Pauzował FMS Strzelin. W tej samej grupie Ślęza Borów przegrała 3:5 z LKS-em Ciechów. Na murawie zaprezentowali się także młodzicy.

Młodzik mierzył się z Burzą

W czwartej lidze młodzików 2 czerwca Strzelinianka pokonała UKS z Miękini. Starcie zakończyło się wynikiem 3:2. Dwie bramki strzelił Kajetan Rękas, a raz golkipera rywali pokonał Gracjan Rękas. W dzień dziecka, 1 czerwca, w siódmej lidze młodzików dwa mecze rozegrały drużyny Świtezi: pierwsza ekipa z Wiązowa zremisowała 4:4 z Sokołem Marcinkowice, a druga drużyna przegrała 1:15 z MKS-em IV Siechnice.

Artykuł zamieściliśmy w 20 (1208) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również