Irmina Małyszek (pierwsza z lewej) była bezkonkurencyjna

W Warszawie odbył się 18. Międzynarodowy Memoriał Łuczniczy Mieczysława Nowakowskiego. To zawody organizowane cyklicznie przez warszawskie Stowarzyszenie „Łuczniczy Marymont”.

Mieczysław Nowakowski zapisał się w historii polskiego łucznictwa jako trener wielu wybitnych zawodników. Pracował w warszawskich klubach Łączność, Marymont, Syrena. Do rywalizacji przystąpiła łuczniczka strzelińskiej sekcji Granit Irmina Małyszek. Nasza zawodniczka wystrzelała 580 punktów, co jest jej rekordem życiowym na 50 metrów. Zajęła pierwsze miejsce. Łucznicy ze Strzelina już szykują formę na zawody Pucharu Polski, które odbędą się w Dąbrowie Tarnowskiej.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również