Mariusz Bołdyn ze złotym medalem oraz pucharem za Mistrzostwo Polski

Doświadczony bramkarz Mariusz Bołdyn to postać doskonale znana kibicom z powiatu strzelińskiego. Reprezentował Strzeliniankę Strzelin, która pod wodzą trenera Piotra Bolkowskiego walczyła o czołowe lokaty w IV lidze. Następnie przez pół sezonu strzegł bramki Gromnika Kuropatnik, co wpłynęło pozytywnie na jakość gry w defensywie w klubie spod Strzelina.

Później Mariusz sprawował funkcję trenera bramkarzy w trzecioligowym KP Brzeg Dolny, ale po odejściu stamtąd wspomnianego wcześniej Bolkowskiego również zmienił barwy klubowe. Jego nowym pracodawcą okazał się Chrobry Głogów. Bołdyn ma doświadczenie trenerskie, które nabywał na wielu kursach i stażach w klubach najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Później Bołdyn zamienił Chrobrego na wrocławski Śląsk i pracował z golkiperami z Ekstraklasy.

Feta kibiców Śląska we Wrocławiu

 Cały artykuł zamieściliśmy w 20 (1208) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również