Justyna Czwartacka zajęła pierwsze miejsce

W sobotę, 18 maja, w Ścinawce Średniej odbył się Puchar Gór Stołowych w łucznictwie. Do rywalizacji przystąpili reprezentanci sekcji Granit, która działa przy Strzelińskim Centrum Sportowo-Edukacyjnym.

W kategorii Apacz bezkonkurencyjna okazała się Justyna Czwartacka, która stanęła na najwyższym stopniu podium. Młodzik młodszy Wojciech Wojnarowski był szósty. Tuż za strefą medalową znalazł się Maciej Cisek, który był czwartym juniorem młodszym w Pucharze Gór Stołowych.

Artykuł zamieściliśmy w 19 (1207) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również