Krzysztof Wnęk dwukrotnie stawał na trzecim miejscu podium

Województwo dolnośląskie było w tym roku gospodarzem XXX Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych.

W ramach tej prestiżowej imprezy, w dniach 9-12 maja, w Szczawnie-Zdroju rozegrano Mistrzostwa Polski Kadetów w Tenisie Stołowym. Do rywalizacji przystąpili najlepsi tenisiści z naszego kraju, którzy wcześniej musieli przejść eliminacje wojewódzkie. Poza sukcesem organizacyjnym, bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy z naszego województwa, którzy zdobyli łącznie pięć medali. Klub KU AZS UE Wrocław reprezentował strzeliński tenisista Krzysztof Wnęk. Nasz pingpongista indywidualnie zajął piątą lokatę. Wrocławska drużyna zajęła miejsce w przedziale 9-16. Wnęk ze Szczawna-Zdroju wrócił z dwoma brązowymi medalami. Krzysztof zajął trzecie miejsce w grze deblowej w parze z Mateuszem Wiśniewskim z MKS-u Czechowice-Dziedzice. Dodatkowo Wnęk stanął na trzecim miejscu podium gry mieszanej. Nasz zawodnik stworzył parę ze swoją klubową koleżanką Anną Ulatowską. Serdecznie gratulujemy!

Artykuł zamieściliśmy w 19 (1207) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również