Pamiątkowe zdjęcie uczestników zawodów wędkarskich o Puchar Wójta Gminy Przeworno, na które przybyli wójt minionej kadencji Andrzej Łuczak i obecny wójt Jarosław Taranek

Na zbiorniku zalewowym w Przewornie odbyły się zawody Koła Wędkarskiego Gromnik o Puchar Wójta Gminy Przeworno.

W wędkarskich zmaganiach wzięło udział 18 zawodników. I miejsce w kategorii seniorów zajął Zdzisław Mikła, II miejsce zdobył Rafał Sarnicki, a III Jan Kwiatkowski. Tym razem w kategorii juniorów wystartował tylko jeden zawodnik - Gracjan Górniak, któremu przypadło I miejsce.

Warto podkreślić, że na zawody przybyło dwóch wójtów - Andrzej Łuczak, szef gminy minionej kadencji, który wręczał zawodnikom nagrody oraz obecny wójt Jarosław Taranek.

Przedstawiciele Koła Wędkarskiego Gromnik uhonorowali Andrzeja Łuczaka dziękując za wieloletnią współpracę i przywitali Jarosława Taranka wyrażając nadzieję na dobrą współpracę.

Artykuł zamieściliśmy w 19 (1207) wydaniu papierowym Słowa Regionu

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również