Karolina Ostrowska jest pierwszą piłkarką z powiatu strzelińskiego, która zagrała w reprezentacji Polski

Karolina Ostrowska to pierwsza piłkarka ze Strzelina, która wystąpiła w reprezentacji Polski kobiet w piłce nożnej. Na swoim koncie ma także medal młodzieżowych Mistrzostw Europy. Obecnie jedną z najbardziej znanych piłkarek z naszego regionu jest Katarzyna Musiałowska, która występuje w Śląsku Wrocław.

Na swoim koncie ma występy w młodzieżowych reprezentacjach Polski oraz w Ekstralidze kobiet. Obie zawodniczki pierwsze piłkarskie kroki stawiały w Strzeliniance. Strzeliński klub stawia na futbol w wydaniu kobiecym i rozpoczyna nabór do futbolowej grupy dziewczęcej dla roczników 2014-2018. Strzelinianka gwarantuje profesjonalne treningi w szkółce certyfikowanej przez Polski Związek Piłki Nożnej. Młode piłkarki mają brać udział w turniejach, treningach, sparingach. Więcej informacji udzielić może koordynator akademii Piotr Hałas, tel. 507828003. Być może kolejne zawodniczki z naszego powiatu podążą śladami Katarzyny Musiałowskiej oraz Karoliny Ostrowskiej.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
Ada
Świetna inicjatywa :) jeszcze jakby powstał drużyna dla starszych pokoleń, dużo starszych - byłoby cudownie.
0

Przeczytaj również