Zawodnicy ze Strzelina często stawali na podium

W Otmuchowie odbyły się zawody w brazylijskim jiu jitsu bez kimon (NO GI) Super Kids Cup. Do rywalizacji przystąpiło 200 zawodników z kilku województw. Bardzo dobrze zaprezentowała się liczna grupa reprezentantów Boi Team Strzelin.

Siedmioletni Adam Grondys wygrał trzy pojedynki i zasłużenie stanął na najwyższym stopniu podium. Bezkonkurencyjny był także piętnastoletni Jan Horodyski. Dla niego był to debiut w zawodach jiu jitsu, ponieważ w Boi Team trenuje dopiero od trzech miesięcy. Jan spisał się doskonale i błyskawicznie pokonał dwóch rywali. Jedna z jego walk trwała zaledwie jedenaście sekund! Na drugim miejscu w swoich kategoriach znaleźli się Tobiasz Bednarski oraz Michał Pukalski-Pukała. Na trzecim miejscu podium stawali: Artur Przybylski, Dominik Przybylski, Jan Wróż, Stanisław Jurewicz.

Cały artykuł zamieściliśmy w 19 (1207) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również