Pierwszy zespół Granitu zajął czwarte miejsce w tabeli trzeciej ligi tenisa stołowego

Tenisiści stołowi Granitu Strzelin rozegrali ostatni mecz drugiej rundy trzeciej ligi sezonu 2023/2024. Nasza drużyna zakończyła rozgrywki tuż za podium.

W ostatnim starciu strzelińscy pingpongiści na wyjeździe zmierzyli się z Płomieniem Makowice. Granit wystąpił w składzie: Cezary Pudlis, Zbigniew Sobków, Marek Korzyński i Grzegorz Jaskulski. Już po grach deblowych gospodarze prowadzili 6:0 i stało się jasne, że goście tego meczu nie wygrają. Granit przegrał 4:10. Połowę punktów dla pokonanego zespołu zdobył Grzegorz Jaskulski. Po jednym indywidualnym zwycięstwie zanotowali Zbigniew Sobków oraz Cezary Pudlis. Liderem trzeciej ligi pozostaje wrocławski AZS AWF. Tenisiści ze Strzelina nadal będą rozgrywali mecze na czwartym oraz siódmym poziomie rozgrywkowym. Sezon 2023/2024 nadal trwa.

Artykuł zamieściliśmy w 16 (1204) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również