Hubert Raba na drugim miejscu podium

W Łodzi sztangiści stowarzyszenia sportowego Hałas Team wystartowali w zawodach w wyciskaniu sztangi leżąc The Classic Powerlifting Games.

Marcel Czyżycki z wynikiem 110 kg zajął pierwsze miejsce w kategorii single bench press junior 18. Na drugim miejscu podium stanął Hubert Raba, który rywalizował w kategorii single bench press do 83 kg. Nasz zawodnik uzyskał wynik 165 kg. Rafał Roch uzyskał o 4 kg lepszy wynik i był najlepszy w kategorii fly paraolimpik bench press oraz w open paraolimpik bench press. Kolejne złoto dla Strzelina wywalczył Paweł Tworzewski z wynikiem 110 kg w kategorii medium paraolimpik. To był jego debiut w zawodach. Pozostałe rezultaty sztangistów Hałas Team: Karol Prawdzik (drugie miejsce w double lift do 114 kg, drugie miejsce double lift służb mundurowych, pierwsze miejsce single bench press, pierwsze miejsce single bench press służb mundurowych +105 kg, trzecie miejsce open single bench press służb mundurowych), Paweł Sztachelek (drugie miejsce w duble lift 125 kg+), Kacper Inglot (trzecie miejsce w kategorii duble lift 125 kg+).

Artykuł zamieściliśmy w 16 (1204) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również