Mike z pucharami wywalczonymi w Norwegii

Strzeliński pięściarz Mike Drużga przebywał w Norwegii, gdzie stoczył walkę wieczoru na gali zorganizowanej przez trenerów zaprzyjaźnionych z MD Boxing Club Strzelin. Zawodnik ze Strzelina walczył z ulubieńcem gospodarzy, który pochodzi z Czeczenii.

Cała publiczność kibicowała rywalowi. – Walka była bardzo emocjonująca. Wszyscy byli przeciwko nam i czuliśmy ogromną presję. Było to dla nas wielkie wyzwanie – mówi trener Marcin Drużga. Mike wygrał i został wybrany najlepszym zawodnikiem całej gali. – Udowodnił, że nawet na obcym terenie trzeba walczyć o swoje. Zdobyliśmy cenne doświadczenie. Gdyby nie wylot do Norwegi, to 19 kwietnia Mike walczyłby na gali Suzuki Boxing Night, która była transmitowana przez TVP Sport – dodaje trener MD Boxing Club Strzelin.

Artykuł zamieściliśmy w 16 (1204) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również