Mateusz Plichta podczas walki (z lewej)

W Trzebnicy odbyły się Mistrzostwa Polski w Taekwondo. Wzięli w nich udział zawodnicy ze Strzelina. Sportowcy wrócili z medalami.

W kategorii kadetów trzecie miejsce w walkach przerywanych semi contact wywalczył Oliwier Filończyk. Marcin Plichta zdobył drugie miejsce w walkach przerywanych semi contact i trzecie w technikach specjalnych.

W kategorii juniorzy w walkach przerywanych semi contact trzecie miejsce wywalczyła Aleksandra Kotlewicz. Występujący pierwszy raz w życiu na zawodach Kondrat Czarnik zdobył trzecie miejsce w walkach przerywanych semi contact, dodatkowo został mistrzem Polski w technikach specjalnych.

Mateusz Plichta wywalczył mistrzostwo Polski – pierwsze miejsce w walkach ciągłych light contact i drugie miejsce w technikach specjalnych.

 – Razem z trenerem Krzysztofem Stachowiczem jesteśmy naprawdę dumni z naszych zawodników – mówi trener Mariusz Paluszek. – Z naszej strony były, oczywiście, łzy wzruszenia, bo dzieciaki wykonały kawał dobrej roboty. Wykazały się też wiedzą, którą cały czas przyswajają – podkreśla nasz rozmówca.

Cały artykuł zamieściliśmy w 15 (1203) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

Mateusz Plichta wywalczył mistrzostwo Polski

Konrad Czarnik został mistrzem Polski w technikach specjalnych

W walkach przerywanych semi contact trzecie miejsce wywalczyła Aleksandra Kotlewicz

W kategorii kadetów trzecie miejsce w walkach przerywanych semi contact wywalczył Oliwier Filończyk

Marcin Plichta zdobył drugie miejsce w walkach przerywanych semi contact i trzecie w technikach specjalnych

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również