Radosław Nikorowski już strzela gole dla Czarnych

Piłkarze z gr. VI klasy B rozpoczęli drugą część sezonu 2023/2024. Zimą doszło do kilku ciekawych transferów w naszych klubach.

Ognisko Przeworno pozyskało sześciu zawodników. Ognisko dokonało transferów definitywnych młodych graczy Młodzika Przeworno, którzy wcześniej byli wypożyczeni: Antoniego Mandziaka, Jana Miklasa oraz Huberta Feduszczaka. Z Henrykowianki do Przeworna powrócił Sebastian Bernacki. Ognisko wzmocnili także Gracjan Harhala (ostatnio Foto-Higiena Błyskawica Gać) i Kacper Wiśniewski (Piast Człuchów). Ognisko opuściło z kolei czterech zawodników: Marcin Gryf (wypożyczenie do Zrywu Chociwel), Michał Adamczyk (koniec wypożyczenia), Jarosław Komorowski (Zorza Niemil) oraz Kacper Nicpoń (Sparta Ziębice). Ślęzę Borów na LKS Brożec zamienił pomocnik Patryk Majewski. Do Strzelinianki wrócił doświadczony Jarosław Wróblewski, który jesienią występował w Orle Biały Kościół. Czarni Kondratowice, którzy walczą o mistrzowski tytuł, dokonali kosmetycznych zmian w składzie. W pierwszym wiosennym spotkaniu w drużynie Daniela Kożuchowskiego zadebiutował młody wychowanek Michał Molenda. Z Ludowa Śląskiego do Kondratowic powrócił skuteczny napastnik Radosław Nikorowski. Zawodnik już strzela gole dla Czarnych! Na młodych piłkarzy konsekwentnie stawia Gromnik.

Cały artykuł zamieściliśmy w 15 (1203) wydaniu papierowym Słowa Regionu. Materiał ten, w całości, przeczytasz  również na portalu egazety.pleprasa.pl, a także e-kiosk

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
cześ
A jakie kwoty wchodzą w grę???
0

Przeczytaj również