Reprezentanci Polski w Grecji. Julia Zalewska w dolnym rzędzie, druga od prawej

Młoda tenisistka stołowa ze Strzelina Julia Zalewska otrzymała powołanie do reprezentacji Polski na turniej European Youth Series Greece Open.

Prestiżowe międzynarodowe zawody odbyły się w greckiej miejscowości Loutraki w dniach 3-7 kwietnia. Drużynowo Polska zajęła pierwsze miejsce w kategorii młodziczek. W zwycięskim zespole wystąpiła Julia Zalewska. Polki w finale pokonały rówieśniczki z Rumunii 3:0. Biało-czerwoni zdominowali zmagania w Grecji. Po znakomitej grze w rywalizacji drużynowej, gdzie Polacy zdobyli pięć medali, nasi tenisiści i tenisistki stołowe rewelacyjnie zaprezentowali się także w zmaganiach indywidualnych. Julia stanęła także na najniższym miejscu podium w rywalizacji indywidualnej do lat 13. Zalewska wróciła z Grecji z dwoma krążkami: złotym oraz brązowym. Serdecznie gratulujemy!

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również