Amelia Kazuro z Borowa stanęła na drugim miejscu podium

Amelia Kazuro z Borowa spisała się doskonale podczas Mistrzostw Polski Polskiego Związku Karate Kontaktowego. Zawody odbyły się w Kołobrzegu, a wzięło w nich udział 326 zawodników z 55 klubów z dwunastu organizacji karate kontaktowego z całego kraju.

Amelia Kazuro wystartowała w konkurencji Kumite (walki) i Kata (układy). W Kumite przegrała po zaciętej walce z rywalką z Mielina i odpadła z dalszej rywalizacji. W konkurencji Kata zajęła drugie miejsce i wywalczyła tytuł wicemistrzyni kraju! W drodze na podium musiała pokonać aż trzynaście przeciwniczek. Podczas mistrzostw podziwialiśmy najlepszych zawodników z Polski, a nawet z Europy. Sędzią głównym zawodów był Sihahan Mariusz Godoś (5 dan), prezes Polskiego Związku Karate Kontaktowego. Amelia trenuje w Borowie w klubie Fight Club Lubawka-Borów, a jej trenerem jest Sensei Adam Kopeć.

Amelia z trofeum wywalczonym w Kołobrzegu

Artykuł zamieściliśmy w 14 (1202) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również