Cyryl Bochnak został spikerem Śląska Wrocław w ekstralidze kobiet

W styczniu Cyryl Bochnak, spiker Czarnych Kondratowice, ukończył w Warszawie Centralny Kurs Spikerski Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Mieszkaniec powiatu strzelińskiego uzyskał certyfikat, uprawniający do prowadzenia wszystkich piłkarskich meczów w Polsce. Bochnak posiada teraz uprawnienia do bycia spikerem podczas spotkań piłkarskiej ekstraklasy, a nawet reprezentacji Polski. W sobotę, 23 marca, Cyryl zadebiutował jako spiker kobiecej drużyny Śląska Wrocław, która walczy w ekstralidze kobiet. WKS zanotował zwycięstwo. Piłkarką Śląska Wrocław jest zawodniczka ze Strzelina, Katarzyna Musiałowska. Cyryla będzie można usłyszeć podczas wiosennych spotkań Czarnych w Kondratowicach, a także domowych meczach Śląska w ekstralidze kobiet.

Artykuł zamieściliśmy w 12 (1200) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
bochnak spikerem? przecież spajker jest tylko jeden.
1

Przeczytaj również