Zawodnicy ze Strzelina wzięli udział w Mistrzostwach Polski w Luboniu

W Luboniu odbyły się XIV Mistrzostwa Polski No Gi Jiu Jitsu (bez kimon). Do rywalizacji przystąpili dwaj zawodnicy strzelińskiego klubu Boi Team.

W różnych kategoriach wystartowało blisko 2000 osób! W kategorii Masters II rywalizował Damian Franaszczuk. Nasz zawodnik ostatecznie zajął trzecie miejsce i odebrał brązowy medal. Damian ma za sobą dopiero kilka startów podczas zawodów, a już stanął na podium Mistrzostw Polski. W Luboniu trzymaliśmy kciuki także za trenera Pawła Pukalskiego-Pukałę. Strzeliński szkoleniowiec powinien startować w kategorii czarnych pasów do 97 kg, ale nie miał konkurentów. Paweł zdecydował się rywalizować w wyższej kategorii wagowej. Pukalski-Pukała świetnie zaprezentował się na tle cięższych rywali i ostatecznie także stanął na najniższym stopniu podium. Już wkrótce w Oławie rywalizować będą najmłodsi zawodnicy klubu Boi Team.

Artykuł zamieściliśmy w 9 (1197) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również