Kluby z powiatu strzelińskiego do samego rozpoczęcia sezonu, a nawet w jego trakcie, kontraktowały nowych zawodników. Do występującego w klasie A LKS-u Brożec dołączył ofensywny zawodnik Strzelinianki Konrad Kowalczyk. W Kuropatniku wylądowali m.in.: Paweł Jasiński (Kwarcyt Jegłowa) i Adrian Woźniak (UKS Karnków).
Karnków w lecie zaliczył, hat-tricka i pozyskał trzech zawodników ze Strzelina: Jakuba Stopę, Miłosza Bandurę i Mariusza Hałasa. W BKS-ie Borów w ostatnim czasie zadebiutowali dwaj nowi gracze: Mariusz Cięciara (w przeszłości Stary Śleszów) i Arkadiusz Pawełczyk (GKS Kobierzyce). BKS opuścił natomiast Patryk Rak, który został wypożyczony do Polonii Jaszowice. Ten młody zawodnik w minionym sezonie był podstawowym graczem ekipy z Borowa. Do kilku ciekawych transferów doszło też w ostatnim czasie w gr. VII klasy B. KP 86 Borek Strzeliński pozyskał jednego z najlepszych strzelców ligi z minionego sezonu – Kamila Kubiaka (ostatnio GAP Ślęza). W Przewornie znalazł się Bartosz Zakrent, który jeszcze niedawno zakładał koszulkę lokalnego rywala – Kwarcytu. W Księginicach Wielkich przejawił się Dawid Danak (Orzeł Biały Kościół), a do Pławnej trafił Michał Swereda (MPC Pęcz). W Zrywie Chociwel pojawili się wychowankowie Strzelinianki Przemysław Mirga oraz Jakub Kozak. Mają oni pomóc w ofensywie Tobiaszowi Kurowskiemu, ponieważ w Brożcu pozostał wieloletni lider klubu z Chociwela Patryk Serwicki. Dobrze rundę jesienną rozpoczął Biały Kościół, do którego wrócił z MPC Pęcz wychowanek Bartosz Kasprzyszak. Do MPC trafili natomiast zawodnicy Startera Gęsiniec: Remigiusz Krzemiński, Jakub Jakubowski i Piotr Kochanowski.
Patryk Rak został wypożyczony do Jaszowic











































































Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij