Maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego w Strzelinie. Fot. Bartosz Kudła

We wtorek, 7 maja, rozpoczęły się tegoroczne matury. Wczoraj absolwenci szkół średnich napisali egzamin z języka polskiego, a dziś o godzinie 9.00 przystąpili do matury z matematyki.

Jutro maturzyści mierzyć się będą z egzaminem z języka obcego. Wszyscy tegoroczni abiturienci muszą również przystąpić do dwóch egzaminów ustnych: z języka polskiego i z języka obcego, a także obowiązkowo do jednego pisemnego egzaminu na poziomie rozszerzonym. Chętni mogą wybrać maksymalnie pięć egzaminów na poziomie rozszerzonym.

 Wszystkim maturzystom życzymy połamania piór!

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również