Karolina Ostrowska jest reprezentantką PolskiPiłkarka z powiatu strzelińskiego Karolina Ostrowska świetnie rozpoczęła nowy sezon. W miniony weekend zawodniczka AZS-u Wrocław zdobyła kolejnego gola w Ekstraklasie, a kilka dni wcześniej zaliczyła dwa trafienia dla reprezentacji Polski.
Karolina Ostrowska, pomimo młodego wieku, jest najbardziej utytułowaną piłkarką z powiatu strzelińskiego. Obecnie reprezentuje AZS Wrocław. Na swoim koncie ma już mistrzostwo Europy z kadrą do lat 17 i debiut w seniorskiej reprezentacji Polski. W miniony weekend zdobyła kolejnego gola w Ekstraklasie - Rywalizowałyśmy z drużyną z Piaseczna. Mecz świetnie się dla nas ułożył, ponieważ już w 5. minucie otworzyłam wynik spotkania. Niestety, rywalki zdołały odrobić straty i to one ostatecznie zwyciężyły 2:1. Cieszę się z gola, ale ważniejsze dla mnie było zwycięstwo drużyny – mówiła po ostatnim spotkaniu piłkarka z powiatu strzelińskiego Karolina Ostrowska.
Kilka dni wcześniej wychowanka Strzelinianki w Finlandii wzięła udział w pierwszej rundzie eliminacji Mistrzostw Europy do lat 19. – Rozegrałyśmy trzy pojedynki. Pokonałyśmy Litwę 5:0, Turcję 4:0 i przegrałyśmy z Finlandią. Mi w tych meczach udało się zdobyć dwa gole. Awansowałyśmy do kolejnego etapu, który odbędzie się wiosną. Nie znamy jeszcze rywalek, czekamy na wyniki losowania – opowiadała o rywalizacji w Finlandii Karolina Ostrowska.
- Moim piłkarskim marzeniem jest grać na jak najwyższym poziomie, bez kontuzji i jak najdłużej. Chciałabym kiedyś spróbować swoich sił za granicą, może w lidze niemieckiej? Moim idolem jest David Beckham, który zakończył swoją karierę piłkarską. Te jego niesamowite rzuty wolne przeszły do historii – dodała Karolina.





UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również