Michał Masłowski dołączył do Mazovii Mińsk Mazowiecki

Strzeliński trener Tomasz Masłowski w przerwie zimowej został szkoleniowcem Sparty Ziębice. Jego nowy zespół walczy o utrzymanie w klasie okręgowej. Masłowski ma bogate piłkarskie CV.

Jest wychowankiem Strzelinianki, a jako trener pracował m.in. z zawodnikami Korony Pęcz-Szczawin oraz Orła Ząbkowice Śląskie. Jego młodszym bratem jest były reprezentant Polski Michał Masłowski. W rundzie jesiennej pomocnik ze Strzelina występował w czwartej lidze w Gwardii Koszalin. W przeszłości reprezentował takie zespoły jak m.in.: Legia Warszawa, Piast Gliwice czy Zawisza Bydgoszcz. W przerwie zimowej Michał przeniósł się do występującej w czwartej lidze Mazovii Mińsk Mazowiecki. W drużynie z Mińska Mazowieckiego występuje też inny piłkarz znany z gry w warszawskiej Legii, Łukasz Broź – również trzykrotny reprezentant naszego kraju. – Chciałem wrócić do Warszawy. Było zainteresowanie ze strony Mazovii. Rozważyłem propozycję, a że znam tam kilku chłopaków i uważam, że jest to naprawdę ciekawy zespół, posiadający mnóstwo doświadczenia ligowego, to zacząłem rozmowy o współpracy. Zawodników Mazovii z boiska znam wielu, a bliżej Eryka Więdłocha i Łukasza Broź, z którymi już grałem – mówił po transferze wychowanek Strzelinianki Michał Masłowski.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Przeczytaj również