Na stadionie w Przewornie zmodernizowano oświetlenie

Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego przekaże aż 80 tysięcy złotych na gruntowną modernizację budynku klubowego Strzelinianki przy ul. Okrzei w Strzelinie.

Zawodnicy będą mieli nowe szatnie wraz z zapleczem sanitarnym.

Poprawa lokalnej infrastruktury sportowej stanowi fundament rozwoju sportu profesjonalnego. Zawsze powtarzam, że inwestycja w kulturę fizyczną to inwestycja w nasze zdrowie – mówi Wojciech Bochnak, radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego.

Kolejny obiekt w naszym powiecie został zmodernizowany. Na stadionie w Przewornie zainstalowano dwie lampy, oświetlające połowę boiska. Teraz gracze Ogniska oraz Młodzika będą mogli trenować także wieczorami. W realizację inwestycji włączył się urząd marszałkowski, LKS Gromnik oraz gmina Przeworno.

Cały artykuł zamieściliśmy w 10 (1198) wydaniu papierowym Słowa Regionu.

 

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
spajker.
ogromne pieniądze na remont. aż 80 000 zeta.
to aż 4 pensje wójta burmistrza czy też wiceprezesa śląska wrocław. teraz to za te zaledwie 80 000 zeta zakupiono dwie lampy pzy których młodzicy będą mogli lepiej oglądać plakaty wyborcze. co za ulga dla sportu. ażmi serce rośnie. już poseł ziemi strzelińskiej niejaki jędrysek o wyglądzie i umyśle zbiega z celestyna załatwił mi ogrzewanie domu gazem głupkowym. teraz żarówka za jedyne 80 tysia przerobi mnie na piłkarza. człowiek zawsze może być szczęśliwy ale nie zawsze o tym wie. żarówka za 120 000 przerobi mnie na pudziana a żarówka za 150 000 przerobi mnie na olimpijczyka. niektórym politykom marki cyrankiewicz czy oleksy jedyne co w życiu wyszło to włosy.

0

Przeczytaj również