Tobiasz Zieliński (po lewej) zdobył dwa gole dla Strzelinianki
Niedawno rozegrano mecze 6. kolejki klasy okręgowej trampkarzy. Piłkarze Fundacji Młodzi Sportowcy Strzelin przegrali z liderem ze Środy Śląskiej 10:2. Rywale z kompletem zwycięstw przewodzą ligowej stawce. Dwa oczka mniej ma wicelider, Strzelinianka Strzelin.
W sobotę podopieczni trenera Roberta Malinowskiego pokonali Silesię Gaj Wrocław. Strzelińscy piłkarze do przerwy prowadzili 3:1, by ostatecznie zwyciężyć 3:2. Dwa gole dla zwycięzców zdobył Tobiasz Zieliński, a z jednego gola cieszył się Kornel Rudnicki. Szczęście nie dopisało też trampkarzom z Wiązowa, którzy na wyjeździe mierzyli się z faworyzowanym Śląskiem Wrocław. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy remis. Po zmianie stron gracze WKS-u zdobyli cztery gole, a zawodnicy z gminy Wiązów odpowiedzieli jedynie trafieniem Michała Mossonia i mecz zakończył się wynikiem 4:1. Klub Świteź zajmuje szóste miejsce w tabeli z dziewięcioma punktami, a FMS wywalczył dwa oczka mniej i jest dziewiąty. W lidze terenowej mecz GKS-u Kobierzyce z GAP-em Ślęza został przełożony na 13 października. Na murawie rywalizowali za to Czarni Kondratowice, którzy pokonali 8:5 KS Oława.