Trener trampkarzy Strzelinianki Robert Malinowski
Trampkarze Strzelinianki pewnie rozgromili Olimpiakos, ale nie ten grecki z Pireusu, tylko z Żernik Wrocławskich. Ten mecz rozegrany został w sobotę, 16 kwietnia, w ramach czwartej, wiosennej kolejki klasy okręgowej.
Trener Robert Malinowski miał do dyspozycji zaledwie dwunastu młodych graczy. Goście od początku oddali inicjatywę gospodarzom i przesunęli się pod własne pole karne. Olimpiakos dzielnie się bronił, aż do 34. minuty. Worek z bramkami rozwiązał jeden z liderów drużyny, Maciej Stolarz. Tuż przed przerwą rezultat podwyższył Tomasz Pakos. Piłkarze Strzelinianki nie zamierzali poprzestać na dwóch bramkach i po zmianie stron dołożyli kolejne dwa trafienia. Bramkarza Olimpiakosu pokonał Tobiasz Zieliński, który w przeszłości reprezentował Śląsk Wrocław. Wynik spotkania na 4:0 ustalił Rafał Małecki. Strzelinianka była zdecydowanie lepszym zespołem i odniosła zasłużone zwycięstwo. W miniony weekend w klasie okręgowej trampkarzy pauzowali zawodnicy z Wiązowa. Na czele tabeli z kompletami zwycięstw pozostają dwa kluby: Ślęza Wrocław oraz Lotnik Twardogóra. Strzelinianka ma na swoim koncie sześć punktów, a trzy oczka ma Świteź.