Tak młodzi piłkarze z Fundacji Młodych Sportowców cieszą się po każdym wygranym meczuMłodzik:

Młodzik Przeworno - Lider Borów 6:1
Bramki: 2x Tomera, 2x Skupień, Kowalski, Siwek (Młodzik)

Pewne zwycięstwo zanotowali podopieczni Piotra Kocha w meczu przeciwko ekipie z Borowa. Zespół Młodzika kontrolował przebieg wydarzeń na boisku i strzelał gola za golem. Goście odpowiedzieli golem honorowym pod koniec spotkania, kiedy było już 6:0 dla gospodarzy. Po dwa gole dla Młodzika zdobyli Tomera i Skupień, a po jednym trafieniu dołożyli Kowalski i Siwek. Ten mecz był zaległym pojedynkiem pomiedzy tymi dwiema ekipami i został rozegrany w środku tygodnia.

Młodzik Przeworno - Rapid Domaniów 5:1 (0:0)
Bramki: 2x Tomera, 2x Siwek, Skupień (Młodzik)

Kolejny mecz w ubiegłym tygodniu znów padł łupem młodych zawodników z Przeworna. Tym razem pokonali oni Rapid Domaniów i podobnie jak w pierwszym przypadku nie stanowiło to dla nich większych problemów. O losach meczu z Domaniowem przesądziła druga połowa, podczas której gospodarze strzelili aż pięć goli. Po dwie zdobyli Tomera i Siwek, a jedno trafienie zanotował Skupień. Rapid odpowiedział jednym golem i ostatecznie przegrał w Przewornie z miejscowym Młodzikiem 5:1.

Świteź Wiązów - Polonia Trzebnica 6:0 (2:0)
Bramki: 4x Mossoń, Antes, Piecha (Świteź)

Pewne zwycięstwo zanotowali również piłkarze Świtezi Wiązów, którzy bez wiekszych problemów rozprawili się z Polonią Trzebnica. Goście nie mogli dojść do głosu, a gospodarze z minuty na minutę podkręcali tempo. Do przerwy było 2:0, a w drugiej połowie wiązowianie dołożyli kolejne cztery gole, rozbijając rywali aż 6:0. Rewelacyjnie zaprezentował się Mossoń, który aż czterokrotnie pakował piłkę do siatki. Po jednym golu zanotowali Antes i Piecha. W ten sposób Świteź dopisała kolejne trzy punkty do swojego dorobku.

Fundacja Młodych Sportowców

Z kolei w innej grupie rozgrywek Okręgowej Ligi Młodzików bryluje zespół Fundacji Młodych Sportowców, trenowany przez Miłosza Bandurę. Zespół ze szkółki Dominika Szaniawskiego wygrywa mecz za meczem i melduje się na pozycji lidera tabeli. Na pięć spotkań rozegranych do tej pory wygrali wszystkie. Na rozkładzie mają drużyny KS Strzelinianka Strzelin, Parasol Wrocław, Polar Wrocław, Mirków/Długołęka i Kolektyw Radwanice.

Młodzik Przeworno - Bielany Wrocławskie 4:1
Bramki: Krzysztof Hutnik, Jakub Piskorz, Błażej Pudłowski, Kacper Sławkowski (Młodzik)

Kolejne zwyciestwo w tym sezonie zanotowali piłkarze Młodzika Przeworno, tym razem podopieczni Marka Tabora, grali pod dowództwem Piotra Kocha, gdyż pierwszy trener Młodzika wraca do zdrowia po operacji. Zaangażowanie i chęć zwycięstwa wśród piłkarzy Młodzika były tak duże, że goście nie mieli zbyt wiele do powiedzenia na boisku. Doprzerwy było 2:1 dla przewornian, choć sytuacji do zdobycia bramek było znacznie więcej. Bramka dla gości padła bezpośrednio z rzutu wolnego, ale trzeba przyznać, że dużą rolę odegrał wiatr, który tego dnia momentami był porywisty. Gospodarze w drugiej połowie znów często gościli pod bramką przyjezdnych, co skutkowało kolejnymi dwoma golami. Bramki dla zwycięzców strzelali: Krzysztof Hutnik, Jakub Piskorz, Błażej Pudłowski i Kacper Sławkowski. Młodzi piłkarze z Przeworna dedykują to zwycięstwo swojemu trenerowi -Markowi Taborowi i już z utęsknieniem czekają na powrót swojego szkoleniowca.

Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.