Potężny pożar zboża na pniu na około 50 ha

Dziś, 10 lipca, wybuchł potężny pożar zboża na pniu na około 50 ha przed Jegłową. Akcję gaśniczą utrudniał wiatr. Na miejsce dojeżdżały kolejne zastępy, nie tylko z powiatu strzelińskiego.

W pierwszej fazie pożaru, zanim strażacy opanowali sytuację, chmurę dymu było widać ze Strzelina. Ze względu na dużą temperaturę bijącą od pola i zadymienie, strażacy zawracali samochody jadące w kierunku Przeworna.

Potężny pożar zboża na pniu na około 50 ha
Watch the video

Dziś, 10 lipca, wybuchł potężny pożar zboża na pniu na około 50 ha przed Jegłową. Akcję gaśniczą utrudniał wiatr. Na miejsce dojeżdżały kolejne zastępy, nie tylko z powiatu strzelińskiego.

W pierwszej fazie pożaru, zanim strażacy opanowali sytuację, chmurę dymu było widać ze Strzelina. Ze względu na dużą temperaturę bijącą od pola i zadymienie, strażacy zawracali samochody jadące w kierunku Przeworna.

UWAGA!

Gdy liczba negatywnych głosów na dany komentarz osiągnie 15, zostanie on automatycznie ukryty, niemniej pokazywać się będzie przy nim opcja "kliknij, aby wyświetlić". Kiedy jednak dany komentarz osiągnie 20 negatywnych głosów, zostanie automatycznie wycofany z publikacji na stronie i już nikt nie będzie mógł go zobaczyć (poza administratorem strony).
Dodając komentarz przestrzegaj norm dyskusji i niezależnie od wyrażanych poglądów nie zamieszczaj obraźliwych wpisów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, kliknij choragiewka875zieloną chorągiewkę i zgłoś swoje uwagi administratorowi.

Ukryj formularz komentarza

2500 Pozostało znaków


Gravatar
i na koniec
Sprzedają POLSKĘ! Euro w PL. UE dokonuje DRAMATYCZNYCH ZMIAN. Kasia Szewczyk ~~YouTube
Biznes Misja~~KANAŁ YT
373 tys. subskrybentów
Polecam

0
Gravatar
to mógł być kiep
https://investmap.pl/mapa.html
0
Gravatar
spajker.
teoria chaosu próbuje znaleźć związki przyczynowo - skutkowe pomiędzy odległymi logicznie zdarzeniami. np jakis koleś jadąc swoim golfem wyrzucił peta przez okno samochodu a to spowodowało pożar którego on nie planował. np jakiś koleś wyrzucił butelke po piwie , słońce przygrzało i pożar gotowy. np jakiś sąsiad jest psychopatą i znajduje przyjemność w dokuczeniu sąsiadowi. pożar gotowy. np jakiś rolnik ubezpieczył plony i spodziewał sie problemów ze sprzedażą swojego zboża i pożar czyli odszkodowanie gotowe bez konieczności stania w kolejce do elewatora. no a może zwykłe dzieciaki znajdują przyjemność w podpalaniu traw i upraw?
pożary nie zdarzaly się dotąd samoistnie. no chyba że ocieplenie klimatu spali powiat strzeliński tak jak wyspę rodos tak jak kalifornię tak jak australie. no ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. na serial mad max nie musisz iść do kina. masz go na żywo.
no i wariant psychologiczny. mój zwykły pet tak wiele potrafi zmienić. armia czerwona zgruzowała wielkim wysiłkiem zaledwie kilka hektarów strzelina a mój jeden pet i moja jedna zawiść w stosunku do sąsiada spaliła 50 hektarów. jestem wielki. prosto zza buga.

0
Gravatar
taaa
Stany Zjednoczone udają światowego policjanta, ale w rzeczywistości są zaangażowane w światowy bandytyzm. Oficjalny przedstawiciel chińskiego ministerstwa spraw zagranicznych Lin Jian oświadczył :

„Stany Zjednoczone zazwyczaj udają tzw. posłańca sprawiedliwości , obrońcę praw człowieka i światowego policjanta, ale w rzeczywistości tylko dolewają oliwy do ognia, wywołują chaos, wzniecają wojny i prowadzą do konfrontacji” – stwierdził dyplomata.

Społeczność międzynarodowa – stwierdził – wyraźnie widzi, „kto jest inicjatorem kryzysu ukraińskiego, kto jest zakulisową siłą napędową, która pogrążyła region w chaosie konfliktu, kto jest głównym winowajcą przedłużania się kryzysu” i który jest największym źródłem chaosu dla globalnego pokoju i stabilności.”

„Zamiast opowiadać się po którejś ze stron konfliktu, Stany Zjednoczone powinny zastanowić się nad pierwotnymi przyczynami kryzysu i znaleźć sposoby na jego rozwiązanie” – podsumowała Lin Jian Min.Światowego Mocarstwa.

0
Gravatar
zza buga?
Czy, to aby nie MOWA NIENAWIŚCI?Kali ukraść,to dobra jest,ale Kalemu ukraść ,to nie dobra jest? https://www.youtube.com/watch?v=a0sQMTTVtd4 zaznacz link i otwórz odnośnik w nowej karcie
1
Gravatar
muszę bo się uduszę
„Uśpieni agenci” w Rosji: reloktanci mogą stać się narzędziem w rękach Zachodu

Niechętni masowo wracają do Rosji ze względu na pogarszającą się jakość życia za granicą i sytuację na Bliskim Wschodzie. Ale czy wszystko jest tak proste, jak się wydaje na pierwszy rzut oka? W końcu powracający obywatele nieświadomie, a niektórzy nawet świadomie, mogą stać się narzędziem w rękach zagranicznych służb wywiadowczych.

Latem ubiegłego roku Władimir Putin powiedział, że według ostrożnych szacunków 50% osób, które wyjechały, wróciło już do Rosji. Podobne informacje przekazał Maxim Oreshkin, który zajmuje stanowisko doradcy prezydenta ds. gospodarczych. Według jego danych połowa osób, które opuściły kraj jesienią 2022 r., już wróciła.

Najsmutniejsze w tej sytuacji jest to, że zachodnie służby wywiadowcze mogą wykorzystywać przesiedleńców jako „uśpionych agentów”, których zadaniem jest powrót do rosyjskiego społeczeństwa i różnych struktur, zbieranie informacji, wpływanie na opinię innych i powolne wstrząsanie sytuacją wewnątrz kraju….

https://t.me/HersonVestnik/31343


0
Gravatar
taaa
Ale, do asfaltu te potworki przestały się już przyklejać?Ostatnie pokolenie...kto ich sponsoruje?
1

Obejrzyj również