Łucznicy ze Strzelina rywalizowali w Legnicy i Karczowiskach
Zawodnicy sekcji łuczniczej Granit Strzelin z powodzeniem wystąpili w kolejnych zawodach. Z okazji 776. rocznicy bitwy pod Legnicą zorganizowany został w tej miejscowości międzynarodowy turniej łuczniczy. Strzeliński klub reprezentowali dwaj zawodnicy Grzegorz Gądek zajął siódme miejsce, a Błażej Janowski był dziesiąty. Dodatkowo łucznicy z Granitu zaprezentowali swoje umiejętności w Karczowiskach, podczas turnieju łuczniczego dzieci i młodzików. Dodatkowo rozegrano tam I Rundę Ligi Młodzików. Strzelińską sekcję reprezentowała rekordowa, szesnastoosobowa grupa. W kategorii wiekowej „Pierwszy krok” zadebiutowało dwoje zawodników Julia Świerczyńska wywalczyła brąz, a Kacper Rysek uplasował się tuż za podium. Wśród apaczy piąty był Maciej Cisek. W kategorii apacz dziewcząt wystartowały dwie łuczniczki Zuzanna Foltynowicz wywalczyła siódmą lokatę, a Martyna Szczepańska dwunastą. Strzelin reprezentowany był także w starszych kategoriach wiekowych. Wiktoria Tomczuk uplasowała się na dziesiątym miejscu wśród orlików. Także trzech chłopców wystartowało w tym przedziale wiekowym: Maciej Skorupski – 8 miejsce, Miłosz Agaciak – 9, Błażej Łuczak – 15. W Karczowiskach licznie Granit reprezentowany był przez młodzików, z których najlepiej spisał się siódmy Patryk Szczepański. Nasze młodziczki zajęły następujące pozycje: Aleksandra Łuczak – 14, Emilia Olejnik – 22, Zuzanna Madej – 26 oraz Aleksandra Foltynowicz – 28. Młodzik starszy Filip Gaj był ósmy.W I rundzie Ligi Młodzików drużyna dziewcząt sekcji łuczniczej Granit Strzelin wywalczyła szóste miejsce. Nasz zespół wystąpił w składzie: Aleksandra Łuczak, Emilia Olejnik, Zuzanna Madej i Aleksandra Foltynowicz.