Kibice z Wiązowa wierzą, że ich zespół w kolejnym sezonie powalczy o mistrzostwoW niedzielę, 14 czerwca, rozegrano ostatnie mecze sezonu 2014/2015 w gr. VII klasy B. Świteź Wiązów pokonała mistrzów z Bystrzycy, ale nie wystarczyło to do zajęcia miejsca na podium. Przedostatnie miejsce w tabeli zajęli gracze KP 86 z Borka Strzelińskiego, którzy na koniec ulegli Błękitnym Siedlce. Logan Witowice nie zdołał zebrać nawet siedmiu zawodników na mecz z Polonią Godzikowice i przegrał spotkanie walkowerem. Klub z pewnością czeka też kara finansowa.
Wyniki 22. kolejki (ostatniej) klasy B, gr. VII, 14 czerwca:

Polonia Godzikowice – Logan Witowice 3:0 (walkower)
Logan od dłuższego czasu zmaga się z problemami kadrowymi. Na mecz do Godzikowic nie udało się zebrać nawet siedmiu zawodników, dlatego Polonia wygrała starcie walkowerem. Klub z gminy Wiązów z pewnością czeka też kara finansowa. Szkoda, że Logan w tak złym stylu kończy sezon 2014/2015, w którym miał także dobre momenty. Ostatecznie zespół Witowic z 17 punktami na koncie zajął trzecie od końca miejsce w tabeli. Gorzej spisywali się jedynie gracze z Borka Strzelińskiego oraz Stanowic. Ciężko stwierdzić co dalej będzie z klubem z Witowic. Działacze Logana muszą podjąć decyzję czy zgłaszać zespół do kolejnego sezonu. Jeśli tak, to należy pomyśleć o poszerzeniu kadry.

Błękitni Siedlce – KP 86 Borek Strzeliński 4:0 (2:0)
Strzelcy: Piotr Dmytruszyński 2, Wojciech Suchojad, Mateusz Brudnicki (Błękitni)
Na koniec sezonu podopiecznych Krzysztofa Gilewskiego czekał ciężki sprawdzian – mecz wyjazdowy z wiceliderem. Spotkanie lepiej rozpoczęli faworyzowani gospodarze, których na prowadzenie wyprowadził już w 7. minucie Wojciech Suchojad. Piłkarze z Borka Strzelińskiego nie zamierzali jednak „tanio sprzedać skóry” i nawiązali równorzędną walkę. Dwukrotnie bliski szczęścia był napastnik Mateusz Hutnik, jednak piłka po jego strzałach minimalnie mijała światło bramki. Błękitni kolejny cios zadali tuż przed przerwą i gracze KP 86 do szatni schodzili z dwubramkową stratą. Po zmianie stron więcej sił zachowali gospodarze, którzy coraz częściej przedzierali się pod pole karne gości. Efektem tego były dwa gole w: 53. i 56. minucie. Defensorzy KP 86 nie popełnili już więcej błędów i mecz zakończył się wynikiem 4:0. – My graliśmy piłką, a rywale zdobywali bramki z kontry. Szkoda, że szczęścia zabrakło Mateuszowi Hutnikowi, ponieważ zasłużyliśmy przynajmniej na gola honorowego – mówił po spotkaniu Mariusz Dziura, piłkarz KP 86. Zawodnicy z Borka Strzelińskiego zakończyli sezon na przedostatnim miejscu w tabeli z 9 punktami na koncie.
Michał Hutnik miał dwie dogodne sytuacje podbramkowe
Świteź Wiązów – Burza Bystrzyca 3:2 (3:1)
Strzelcy: Patryk Kendzierski, Mateusz Machowski, Michał Curyl (Świteź)
W ostatnim meczu Świteź podejmował świeżo upieczonych mistrzów z Bystrzycy. Burza szybko objęła prowadzenie, ale gospodarze zdołali się szybko zrewanżować. Stracony gol podziałał jak płachta na byka na podopiecznych Tomasza Łacha, którzy ruszyli do odważniejszych ataków. Jeszcze przed przerwą bramkarz gości trzy razy wyciągał piłkę z siatki po strzałach Patryka Kendzierskiego, Mateusza Machowskiego oraz Michała Curyla. Po zmianie stron Burza dołożyła jeszcze trafienie kontaktowe, ale to gospodarze cieszyli się ze zwycięstwa 3:2. Rywale kończyli mecz w osłabieniu, ponieważ jeden z zawodników z Bystrzycy dwukrotnie ukarany został żółtą kartką. Pomimo wygranej, klub z Wiązowa zakończył sezon tuż za podium, na czwartej pozycji. Po końcowym gwizdku sędziego odbył się tradycyjny grill, podczas którego zawodnicy już snuli plany na kolejne rozgrywki. Ich cel w nowym sezonie będzie jasny – mistrzostwo oraz upragniony powrót do klasy A.

Zalesie Wójcice – Orzeł Marszowice 3:1
Start Stanowice – Szaluna Zębice 1:3