Słowo Regionu Strzelińskiego - gazeta strzelin

Słowo TV

Sonda uliczna - prima aprilis (wideo) PDF Drukuj Email
(4 głosów, średnia ocena 2.75 na 5)
Wpisany przez MP, AB, BW   
środa, 02 kwietnia 2014 21:17

(POWIAT) Zadaliśmy mieszkańcom powiatu kilka pytań dotyczących obchodów prima aprilis, czyli tzw. dnia żartów. Obyczaj ten związany jest z pierwszym dniem kwietnia. Oto co nam powiedzieli.

Zobacz wideo...
 
Jutrznia za nienarodzonych (wideo) PDF Drukuj Email
(38 głosów, średnia ocena 2.03 na 5)
Wpisany przez Wojciech Cerkowniak   
środa, 08 stycznia 2014 08:00

W auli LO zagrali profesjonalni muzycy(STRZELIN) W auli LO w Strzelinie odbył się przepiękny koncert „Jutrznia za nienarodzonych” w wykonaniu Wielkiego Chóru i Orkiestry pro Life. Zainteresowanie tym wydarzeniem artystycznym było ogromne. Aula wypełniła się do ostatniego miejsca.

Zobacz zapis wideo całego koncertu...
 
Wigilia Bożego Narodzenia w Celestynie (wideo) PDF Drukuj Email
(3 głosów, średnia ocena 4.33 na 5)
Wpisany przez TVS Strzelin   
niedziela, 22 grudnia 2013 16:32

(MIKOSZÓW) W środę 18 grudnia w Stowarzyszeniu św. Celestyna w Mikoszowie odbyła się uroczysta wigilia. Uczestniczyli w niej podopieczni stowarzyszenia, opiekunowie, nauczyciele i dyrekcja. Zebranych przy stołach gości przywitały panie prezes: Krystyna Kobel-Buys, Małgorzata de Haan oraz Anna Kobel.

Zobacz wideo...
 
Sprawna akcja z granitowym słupem w roli głównej (wideo) PDF Drukuj Email
(2 głosów, średnia ocena 3.00 na 5)
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 22 grudnia 2013 14:21

(STRZELIN) Zapewne niektórzy z Państwa zauważyli, że w poniedziałek 9 grudnia zamknięta została w godzinach przedpołudniowych ul. Jana Pawła II, od zjazdu na Orlen do ul. Pocztowej. Utrudnienia spowodowane były zleconym przez Urząd Miasta i Gminy w Strzelinie usunięciem granitowego słupa, który zagrażał bezpieczeństwu ruchu drogowego oraz pieszych. Słup uległ pęknięciu i nie mógł dłużej stać w tym miejscu. Czym jest owy słup?

Więcej…
 
Prezentacja stołów wigilijnych (wideo) PDF Drukuj Email
(2 głosów, średnia ocena 4.00 na 5)
Wpisany przez Damian Serwicki, TVS Strzelin   
piątek, 20 grudnia 2013 22:10

Anna Horodyska dyrektor PUP (z lewej) i burmistrz Dorota Pawnuk były pod wrażeniem stołów bożonarodzeniowych(STRZELIN/POWIAT) Koła Gospodyń Wiejskich z naszego powiatu przygotowały stoły bożonarodzeniowe, które można było podziwiać w Starostwie Powiatowym w Strzelinie. Komisja konkursowa uznała, że najładniejszy przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich z Krzywiny.

Zobacz wideo...
 
Studenci zorganizowali mikołajki dla dzieci (wideo) PDF Drukuj Email
Wpisany przez TVS Strzelin   
piątek, 20 grudnia 2013 22:09

(STRZELIN) W niedzielę, 8 grudnia, w pizzerii u Buka w Strzelinie odbyły się mikołajki dla dzieci, zorganizowane przez Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu Odział w Strzelinie.

Zobacz wideo...
 
Wystawa gołębi pocztowych w Strzelinie (wideo) PDF Drukuj Email
(7 głosów, średnia ocena 3.86 na 5)
Wpisany przez Damian Serwicki, TVS Strzelin   
piątek, 20 grudnia 2013 22:08

Część gości fachowym okiem oceniała wystawę(STRZELIN) W Domu Weselnym „Eden” w Strzelinie odbyła się Okręgowa Wystawa Hodowców Gołębi Pocztowych. Zebrani oglądali gołębie, a wolontariusze zbierali datki na leczenie chorej Sandry, mieszkanki powiatu strzelińskiego.

Zobacz wideo...
 
Mikołajowe paczki od Marszałka (wideo) PDF Drukuj Email
Wpisany przez TVS Strzelin   
piątek, 20 grudnia 2013 22:07

(MIKOSZÓW) W Mikoszowie huraganowy wiatr nie przeszkodził Mikołajowi w dostarczeniu prezentów. W jego imieniu do Stowarzyszenia Św. Celestyna przyjechał wicemarszałek województwa dolnośląskiego Radosław Mołoń, który także otrzymał prezent z okazji Św. Mikołaja. Każdy z podopiecznych Stowarzyszenia otrzymał Mikołajową słodką paczkę.

Zobacz wideo...
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 42

Zobacz "Sport w Słowie"

Masłowski zadebiutował w reprezentacji Polski

Michał Masłowski zadebiutował w kadrze narodowej w meczu towarzyskim z Norwegami(ABU DHABI/ STRZELIN) Strzelinianin Michał Masłowski zagrał 73 minuty w meczu reprezentacji Polski z Norwegią. Selekcjoner kadry narodowej dał mu także szansę w drugim towarzyskim spotkaniu z Mołdawią.

Michał Masłowski, piłkarz Zawiszy Bydgoszcz (wychowanek Strzelinianki Strzelin), otrzymał powołanie na zgrupowanie reprezentacji Polski w piłce nożnej. Strzelinianin wraz z 25-osobową grupą wyleciał w ubiegłym tygodniu do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W Abu Dhabi Polacy zagrali dwa towarzyskie mecze, z Norwegią i Mołdawią.

Więcej …
Best joomla templates
Strona główna Słowo tv