Słowo Regionu Strzelińskiego - gazeta strzelin

Słowo TV

Sonda uliczna - prima aprilis (wideo) PDF Drukuj Email
(4 głosów, średnia ocena 2.75 na 5)
Wpisany przez MP, AB, BW   
środa, 02 kwietnia 2014 22:17

(POWIAT) Zadaliśmy mieszkańcom powiatu kilka pytań dotyczących obchodów prima aprilis, czyli tzw. dnia żartów. Obyczaj ten związany jest z pierwszym dniem kwietnia. Oto co nam powiedzieli.

Zobacz wideo...
 
Jutrznia za nienarodzonych (wideo) PDF Drukuj Email
(36 głosów, średnia ocena 1.97 na 5)
Wpisany przez Wojciech Cerkowniak   
środa, 08 stycznia 2014 09:00

W auli LO zagrali profesjonalni muzycy(STRZELIN) W auli LO w Strzelinie odbył się przepiękny koncert „Jutrznia za nienarodzonych” w wykonaniu Wielkiego Chóru i Orkiestry pro Life. Zainteresowanie tym wydarzeniem artystycznym było ogromne. Aula wypełniła się do ostatniego miejsca.

Zobacz zapis wideo całego koncertu...
 
Wigilia Bożego Narodzenia w Celestynie (wideo) PDF Drukuj Email
(2 głosów, średnia ocena 5.00 na 5)
Wpisany przez TVS Strzelin   
niedziela, 22 grudnia 2013 17:32

(MIKOSZÓW) W środę 18 grudnia w Stowarzyszeniu św. Celestyna w Mikoszowie odbyła się uroczysta wigilia. Uczestniczyli w niej podopieczni stowarzyszenia, opiekunowie, nauczyciele i dyrekcja. Zebranych przy stołach gości przywitały panie prezes: Krystyna Kobel-Buys, Małgorzata de Haan oraz Anna Kobel.

Zobacz wideo...
 
Sprawna akcja z granitowym słupem w roli głównej (wideo) PDF Drukuj Email
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 22 grudnia 2013 15:21

(STRZELIN) Zapewne niektórzy z Państwa zauważyli, że w poniedziałek 9 grudnia zamknięta została w godzinach przedpołudniowych ul. Jana Pawła II, od zjazdu na Orlen do ul. Pocztowej. Utrudnienia spowodowane były zleconym przez Urząd Miasta i Gminy w Strzelinie usunięciem granitowego słupa, który zagrażał bezpieczeństwu ruchu drogowego oraz pieszych. Słup uległ pęknięciu i nie mógł dłużej stać w tym miejscu. Czym jest owy słup?

Więcej…
 
Prezentacja stołów wigilijnych (wideo) PDF Drukuj Email
(1 głos, średnia ocena 5.00 na 5)
Wpisany przez Damian Serwicki, TVS Strzelin   
piątek, 20 grudnia 2013 23:10

Anna Horodyska dyrektor PUP (z lewej) i burmistrz Dorota Pawnuk były pod wrażeniem stołów bożonarodzeniowych(STRZELIN/POWIAT) Koła Gospodyń Wiejskich z naszego powiatu przygotowały stoły bożonarodzeniowe, które można było podziwiać w Starostwie Powiatowym w Strzelinie. Komisja konkursowa uznała, że najładniejszy przygotowało Koło Gospodyń Wiejskich z Krzywiny.

Zobacz wideo...
 
Studenci zorganizowali mikołajki dla dzieci (wideo) PDF Drukuj Email
Wpisany przez TVS Strzelin   
piątek, 20 grudnia 2013 23:09

(STRZELIN) W niedzielę, 8 grudnia, w pizzerii u Buka w Strzelinie odbyły się mikołajki dla dzieci, zorganizowane przez Wyższą Szkołę Humanistyczno-Ekonomiczną w Brzegu Odział w Strzelinie.

Zobacz wideo...
 
Wystawa gołębi pocztowych w Strzelinie (wideo) PDF Drukuj Email
(6 głosów, średnia ocena 4.33 na 5)
Wpisany przez Damian Serwicki, TVS Strzelin   
piątek, 20 grudnia 2013 23:08

Część gości fachowym okiem oceniała wystawę(STRZELIN) W Domu Weselnym „Eden” w Strzelinie odbyła się Okręgowa Wystawa Hodowców Gołębi Pocztowych. Zebrani oglądali gołębie, a wolontariusze zbierali datki na leczenie chorej Sandry, mieszkanki powiatu strzelińskiego.

Zobacz wideo...
 
Mikołajowe paczki od Marszałka (wideo) PDF Drukuj Email
Wpisany przez TVS Strzelin   
piątek, 20 grudnia 2013 23:07

(MIKOSZÓW) W Mikoszowie huraganowy wiatr nie przeszkodził Mikołajowi w dostarczeniu prezentów. W jego imieniu do Stowarzyszenia Św. Celestyna przyjechał wicemarszałek województwa dolnośląskiego Radosław Mołoń, który także otrzymał prezent z okazji Św. Mikołaja. Każdy z podopiecznych Stowarzyszenia otrzymał Mikołajową słodką paczkę.

Zobacz wideo...
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 42

Zobacz "Sport w Słowie"

Siatkówka trochę z przypadku

Kamila Szulikowska trenuje codziennie, bo wie, że ciężką pracą można osiągnąć sukces(STRZELIN) Kamila Szulikowska to jedna z liderek UKS-u Tygrysy Strzelin. Siatkarka w klubie gra po raz drugi i wcale nie przeszkadza jej, że weszła dwa razy do tej samej rzeki. Boiskowa „Szuja” na łamach „Słowa Regionu” opowiada o przebiegu swojej kariery, początkach związanych z siatkówką i o dobrej atmosferze w strzelińskiej hali. Szulikowska zapewniła, że obecny skład Tygrysów, powalczy nawet o awans do II ligi.

Kiedy narodziła się Twoja miłość do siatkówki?

- Było to w gimnazjum, kiedy trafiłam, w sumie przez przypadek, do klasy sportowej. Wcześniej zupełnie nie myślałam, że swoją przyszłość zwiążę ze sportem. Codziennie dwie godziny w-fu, dodatkowo popołudniami długie treningi, cały czas się rozwijałam, ciągle było mi mało i nawet nie wiem kiedy to pokochałam i zaczęłam nie wyobrażać sobie dnia bez treningu i piłki. Z pewnością tę pasję zaszczepił we mnie trener Zdzisław Maceluch. bez niego nigdy pewnie nie grałabym w siatkówkę.

Więcej …
Best joomla templates
Strona główna Słowo tv